Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

13.augustā notiks "Papīrfabrikas festivāls" Līgatnē

13.augustā notiks "Papīrfabrikas festivāls" Līgatnē
“Papīrfabrikas Festivāls” ir slow being & living festivāls, kas aizvedīs jaunu garšu pasaulē, iedvesmos rāmākam un piepildītākam dzīvesveidam, rūpējoties pašiem par sevi un vidi sev apkārt, ļaus apgūt jaunas, noderīgas prasmes un satikt līdzīgi domājošos.
 
Festivālā ikviens varēs darboties dažādās radošajās darbnīcās - mandalu meistarklases, elpošanas prakses, seno rotaļlietu izgatavošana, garšaugu stādīšana, koka darbnīcu parks, putnu balsu atpazīšana, bitenieku darbnīca, papīra liešana un papīra magnētu gatavošana un citas. 
 
Uz centrālās skatuves notiks sarunu un diskusiju paneļi par dažādām videi un personības izaugsmei būtiskām tēmām, piemēram, par motivāciju uzņēmējiem pārcelt savus biznesu uz Līgatni, par piedzīvojumu organizēšanu Līgatnes dabā, par ēku restaurāciju un ekoloģisku būvniecību, izmantojot kaņepes, par kopietnu attīstību un citām tēmām. Sarunu noslēgumā priecās Uģis Prauliņš un Sniedze Prauliņa ar koncertu "Skaņu gleznas". 
 
Industriālajā un autentiskajās papīrfabrikas telpās pavāri Ēriks Dreibants, Mārtiņš Sirmais un Juris Dukaļskis aicina uz "Garā galda vakariņām". 
 
Tāpat pasākumā būs iespēja doties ekskursijās, aplūkot dažādas izstādes, kā arī apmeklēt mājražotāju un amatnieku tirdziņu. 
 
Pasākums notiks Līgatnes Papīrfabrikas teritorijā laika posmā no plkst.11.00 līdz plkst.20.00. 
 
Seko līdzi aktuālajai informācijai festivāla Facebook profilā ŠEIT.
 
 
 
Kontaktinformācija:
Līga Gablika
tel. 26 428 498
 
Datums: 2022. gada 20. jūlijs