Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Augusta aktualitātes Līgatnes apvienības pārvaldē

Makulatūras vākšana

Līdz 31.augustam ikviens aicināts nodot makulatūru Līgatnes pilsētas un Līgatnes pagasta biblotēkā. Iepriekš jāsazinās zvanot pā tālruni Līgatnes pilsētas biblotēkai: 25619107; Līgatnes pagasta bibliotēkai: 25714178.

Rit noslēdzošie remontdarbi Līgatnes pirmsskolas izglītības iestādē

Pabeigti valsts kultūras pieminekļa  - Līgatnes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes ēkas Gaujas ielā 7, Līgatnē fasādes atjaunošanas un energoefektivitātes paaugstināšanas darbi. Ēkā vēl augusta sākumā turpināsies kosmētiskie remontdarbi un ēkas teritorijas sakārtošanas darbi.

Drīz tiks pabeigti darbi Gaujas ielā

Augusta sākumā plānots pabeigt Gaujas ielas, Līgatnē seguma atjaunošanas darbus. Veikta Gaujas ielas sākuma un beigu posma otrās kārtas asfalta segas ieklāšana. Pabeigti arī pamatdarbi - demontēts vecais asfalta segums un uzstādītas ielas un ietves apmales Gaujas ielas vidus posma un Miera ielas asfaltēšanai. Augusta sākumā noritēs pēdējie asfaltēšanas darbi un tiks pabeigta gājēju ietvju izbūve.  

Turpinās apgaismojuma izbūve Augšlīgatnē

Augšlīgatnē norit ielu apgaismojuma komunikāciju izbūves darbi. Tiek veikti ielu apgaismojuma elektroapgādes tīklu izbūves darbi, kā arī gaismekļu balstu pamatņu uzstādīšana un ar to saistītie rakšanas darbi Krasta, Pļavas, Ķiršu ielā un daļā Dārza ielas. Iedzīvotājiem jārēķinās ar īslaicīgām neērtībām, piekļūstot savam īpašumam vai papildus laika patēriņu, apbraucot atsevišķus ielu posmus, kur notiek aktīvāki rakšanas darbi.

Latvāņu kļūst aizvien mazāk

Apsekotas ar Sosnovska latvāni invadētās teritorijas Līgatnes pagasta teritorijā. Pašvaldība izsaka lielu pateicību īpašniekiem, kas veic regulāru latvāņu pļaušanu un iznīdēšanu, demonstrējot aktīvu un pašaizliedzīgu attieksmi šī auga izplatības apturēšanā. Konstatēts, ka aktīvas rīcības rezultātā, pēdējo divu līdz trīs gadu laikā atsevišķās teritorijās novērojams būtisks situācijas uzlabojums - latvāņu izplatība ir ne tikai apturēta, bet latvānis šo teritoriju ir faktiski “pametis”.    

KULTŪRAS NOTIKUMI

13.augustā notiks “Papīrfabrikas Festivāls”. Tas ir slow being & living festivāls, kas aizvedīs jaunu garšu pasaulē, iedvesmos rāmākam un piepildītākam dzīvesveidam, rūpējoties pašiem par sevi un vidi sev apkārt, ļaus apgūt jaunas, noderīgas prasmes un satikt līdzīgi domājošos. Vairāk par pasākumu ŠEIT.

 

Datums: 2022. gada 22. jūlijs