Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Līgatnes Kultūras un tūrisma centrs aicina darbā direktora vietnieku

Pašvaldības aģentūra “Līgatnes Kultūras un tūrisma centrs” aicina pieteikties uz vakanto amatu direktora vietnieks saimnieciskajos jautājumos (profesijas klasifikatora kods 5151 03) uz nenoteiktu laiku.

Galvenie pienākumi:

  • Uzraudzīt aģentūras saimnieciskos procesus;
  • Regulāri apsekot un uzturēt darba kārtībā aģentūras inventāru un iekārtas;
  • Nodrošināt aģentūras ēku elektrotīklu, ūdensvada, kanalizācijas un apkures sistēmu optimālu ekspluatāciju, veikt remontdarbus savas kompetences ietvaros;
  • Plānot un organizēt savu un aģentūras tehniskā personāla darbu;
  • Nodrošināt aģentūrai nepieciešamo saimniecības preču un citu materiālu pasūtīšanu;
  • Piedalīties aģentūras pasākumu sagatavošanā un īstenošanā, saskaņā ar darba plānu;
  • Pārzināt un strādāt ar audio-vizuālo tehniku – skaņu pults, gaismu pults, projektors;
  • Pārzināt un strādāt ar gaismu aparatūru.

Prasības pretendentam:

  • Vidējā speciālā vai augstākā izglītība (ar amatu saistītā jomā);
  • Praktiskā darba pieredze saimnieciskajā darbā;
  • Pasākumu organizēšanas, apskaņošanas, gaismošanas pieredze;
  • Pārzināt darba aizsardzības, darba drošības un ugunsdrošības noteikumus publiskās iestādēs;
  • Valsts valodas prasmes atbilstoši augstākajai pakāpei (pēc MK noteikumiem);
  • Pieredze darbā ar datoru un interneta pārlūkprogrammām;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu pašvaldības aģentūrā;
  • draudzīgu kolektīvu;
  • normālu darba laiku (40 darba stundas nedēļā);
  • atlīdzību (mēnešalga EUR 945,00 (brutto) mēnesī);
  • sociālās garantijas un tehnisko nodrošinājumu.

Pieteikuma vēstuli un CV adresēt aģentūras direktora p.i. Santai Jermičukai: santa.jermicuka@cesunovads.lv

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2022.gada 11.augustam, plkst.12.00

Līgatnes pašvaldības aģentūra “Līgatnes Kultūras un tūrisma centrs” – Spriņģu iela 4, Līgatne, Cēsu novads, LV-4110

Datums: 2022. gada 3. augusts
gtag('config', 'G-YL58XLKND2');