Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aicina darbā peldošās pārceltuves tehnisko strādnieku

SIA “Līgatnes komunālserviss”  (Reģ. Nr. LV54103099071) aicina darbā PELDOŠĀS PĀRCELTUVES TEHNISKO STRĀDNIEKU (profesijas klasifikatora kods 9333 08)

Brīvo darba vietu skaits: 1

Galvenie darba pienākumi:
Transportlīdzekļu uzbraukšanas un nobraukšanas, pasažieru uzkāpšanas un nokāpšanas uz/no Līgatnes peldošās pārceltuves organizēšana un nepārtrauktības nodrošināšana visa gada garumā (visās gadalaika sezonās). Maksas iekasēšana un biļešu izsniegšana pasažieriem. Līgatnes peldošās pārceltuves, glābšanas laivu tehniskā stāvokļa uzraudzīšana, pārceltuves piegulošās teritorijas tīrības un kārtības uzturēšana. Darba pienākumu veikšanas vieta Līgatnes peldošā pārceltuve un tās teritorija, Līgatnes pagastā, Cēsu novadā.

Prasības pretendentiem:
•    spēja veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem;
•    augsta pienākuma un atbildības sajūta par veicamo darbu;
•    labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
•    spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
•    B kategorijas autovadītāja apliecība;
•    obligāts darbspējīgs vakcinācijas sertifikāts (Covid-19 sertifikāts)

Mēs piedāvājam:
•    nepilnu summētu laika darbu (0.6 darba slodze) uz nenoteiktu laiku;
•    darbu profesionālā komandā;
•    stabilu darba vidi;
•    sociālās garantijas;
•    atalgojumu pēc stundu tarifa likmes EUR 4,42 /stundā pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikuma vēstuli un CV iesniegt līdz 2022. gada 15.martam, sūtot uz e-pastu:  komunalserviss@ligatne.lv, vai pasta adresi “Cepurlejas”, Skaļupēs, Līgatnes pagastā, Cēsu novadā, LV- 4108, vai nododot personīgi SIA “Līgatnes komunālserviss” birojā Skaļupēs, Līgatnes pagastā, Cēsu novadā (iemetot pasta kastē).

Kontakttālrunis:  64153509.
SIA “Līgatnes komunālserviss” apstrādās Jūsu iesniegto informāciju (t.sk. personas datus) tikai un vienīgi augstāk norādītā pasākuma norises nodrošināšanai.

Datums: 2022. gada 15. februāris
gtag('config', 'G-YL58XLKND2');