Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Līgatnes dabas takas aicina darbā dzīvnieku kopēju

Dabas aizsardzības pārvalde izsludina konkursu uz Līgatnes dabas taku savvaļas dzīvnieku kopēja/s amata vietu Vidzemes reģionālās administrācijas Līgatnes dabas takās!

Prasības pretendentiem:

  •     Spēja pastāvīgi mācīties un sadarboties;
  •     Augsta atbildības sajūta, precizitāte darba uzdevumu izpildē;
  •     Pozitīva attieksme pret veicamo darbu;
  •     Spēja veikt fiziski aktīvu darbu āra apstākļos;
  •     Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  •     B kategorijas autovadītāja apliecība un prasme vadīt automašīnu.

Galvenie pienākumi:

  •     Apkopt un barot dzīvniekus;
  •     Sagatavot barību dzīvniekiem;
  •     Kopt un uzraudzīt dzīvnieku mītnes;
  •     Nodrošināt labturības prasības dzīvniekiem;
  •     Novērot un reģistrēt informāciju par dzīvniekiem.

Piedāvājam:

  •     Interesantu pilnas slodzes darbu pēc maiņu grafika;
  •     Veselības apdrošināšanas polisi;
  •     Ikgadējo apmaksāto papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām atbilstoši amata pienākumu izpildes rezultātiem;
  •     Amata pienākumu veikšanai nepieciešamo mobilo sakaru pakalpojumu apmaksu;
  •     Iespēju izmantot dienesta autotransportu amata pienākumu veikšanai;
  •     Iespēju profesionāli pilnveidoties un attīstīties
  •     Ērtu un komfortablu darba vidi draudzīgā kolektīvā;
  •     Iespēju iegūt unikālu pieredzi vadošajā dabas saglabāšanas iestādē valstī.

Priekšroka tiks dota pretendentiem ar veterināro izglītību vai pieredzi darbā ar dzīvniekiem.

Atalgojums: 5,90 EUR/stundā (bruto), atbilstoši piešķirtajai kategorijai.

Pārbaudes laiks: 3 mēneši.

Darba vieta: Dabas aizsardzības pārvaldes Līgatnes dabas takas.

Pieteikšanās: Līdz 2022. gada 23. maijam (ieskaitot).

Sīkāka informācija pa tālr. 26340340, e-pasts: inta.lange@daba.gov.lv

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: vidzeme@daba.gov.lv

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām Dabas aizsardzības pārvaldē: personas datu apstrādes pārzinis ir Dabas aizsardzības pārvalde, Baznīcas iela 7, Sigulda, LV-2150; datu apstrādes juridiskais pamats - Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts, 9.panta 2.punkta b) apakšpunkts.

Datums: 2022. gada 17. maijs
gtag('config', 'G-YL58XLKND2');