Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pašvaldības aģentūra „Līgatnes Kultūras un tūrisma centrs” aicina darbā APKOPĒJU Līgatnes dabas taku Informācijas centrā

APKOPĒJA

Līgatnes dabas taku Informācijas centrā

(uz nenoteiktu laiku)

Galvenie amata pienākumi:

• veikt koplietojuma telpu mitro uzkopšanu, būt atbildīgam par telpu tīrību atbilstoši sanitārajām un higiēnas prasībām.

• apkopt telpaugus, nepieciešamības gadījumos tos pārstādīt;

• rūpēties par darba inventāru;

• sniegt informāciju iestādes vadībai par novērotiem bojājumiem;

• saņemt visu informāciju, kas nepieciešama tiešo darba pienākumu veikšanai;

• izteikt priekšlikumus darba uzlabošanai;

• savlaicīgi prasīt darbam nepieciešamos līdzekļus un inventāru.

Prasības pretendentiem:

• vēlamas praktiskās iemaņas darbā ar uzkopšanas līdzekļiem;

• atbildības sajūta par precīzu un kvalitatīvu uzdevumu izpildi;

• zināšanas tīrīšanas līdzekļu pielietošanā.

Piedāvājam:

• dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu pašvaldības aģentūrā, draudzīgu kolektīvu; • nepilnu darba laiku (20 darba stundas nedēļā), atlīdzību (mēnešalga EUR 250,00 (bruto) mēnesī);

• sociālās garantijas un tehnisko nodrošinājumu.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam iesniegt pašvaldības aģentūrai “Līgatnes Kultūras un tūrisma centrs” elektroniski uz e-pastu santa.jermicuka@cesunovads.lv līdz 2022. gada 29. aprīlim plkst.17.00 vai ierodoties personīgi Līgatnes Tūrisma informācijas centrā - Spriņģu ielā 2, Līgatnē, Cēsu nov., iepriekš sazinoties 26 517 405

Informācija par personas datu apstrādi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir pašvaldības aģentūra “Līgatnes Kultūras un tūrisma centrs ” Spriņģu iela 4, Līgatne, Līgatnes novads, LV-4110, e-pasts: agentura.ligatne@cesunovads.lv Personas datu apstrādes nolūks ir darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.ligatne.lv sadaļā “Privātuma politika”

Datums: 2022. gada 21. aprīlis
gtag('config', 'G-YL58XLKND2');