Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

SIA Līgatnes nami aicina darbā galveno grāmatvedi

Cēsu novada pašvaldības kapitālsabiedrība
SIA "Līgatnes nami"
aicina komandā
Galveno GRĀMATVEDI
(darbs klātienē)

SIA "Līgatnes nami" ir daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanas uzņēmums.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • stabilu darba vidi un sociālās garantijas;
  • alga bruto 1100.00 EUR/mēnesī;
  • darbs uz nenoteiktu laiku.

PRASĪBAS:

  • atbilstoša izglītība grāmatvedībā;
  • ļoti labas iemaņas darbā ar datoru;
  • darbs ar datorprogrammām Jumis PRO, WiNnams;
  • iepriekšēja darba pieredze grāmatveža amatā (vismaz 3 gadu pieredze);
  • precizitāte, analītiska domāšana;
  • spēja strādāt sistemātiski un pastāvīgi.

PIENĀKUMI:

  • Organizē, vada un kontrolē grāmatvedības darbu;
  • Finanšu operāciju pilna uzskaites veikšana, finanšu pārskatu gatavošana, Statistikas, Valsts kases un finansiālās darbības rādītāju apkopošana, atskaišu iesniegšana;
  • Sastāda grāmatvedības organizatoriskos dokumentus;
  • Veic ilgtermiņa ieguldījumu uzskaiti, rēķinu sagatavošanu, kasu operāciju uzskaiti, māju finanšu uzkrājumu uzskaiti, mājām veikto darbu uzskaiti ;
  • Nodokļu aprēķināšana saskaņā ar LR likumiem un citiem normatīviem aktiem, nodokļu deklarācijas un pārskatu sagatavošana un iesniegšana;
  • Uzņēmuma gada pārskata sagatavošana;
  • Organizē uzņēmuma līdzekļu un bilances posteņu inventarizāciju, saimnieciskās darbības un darījumu pārbaude, krājumu kontroles veikšana;
  • Darba algu aprēķināšana, atskaišu iesniegšana VID
  • Normatīvo aktu ievērošana un sekošana to izpildei;
  • Citu grāmatvedības darbinieku vadīšana.

Informējam, ka pieteikuma dokumentos uzrādītie dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros, kā arī sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai.

CV lūdzam sūtīt līdz 30.04.2023. uz e-pastu: ligatnesnami@ligatne.lv

Spriņģu iela 4, Līgatne, Cēsu novads, LV – 4110

Tālr. 64153471, 28018883

Datums: 2023. gada 12. aprīlis
gtag('config', 'G-YL58XLKND2');